IT Вакансії

Що Має Знати Senior Python Back-end Developer Аналіз Вакансій В Україні Та Каліфорнії

Нижченаведені діаграми слугують нагадуванням, без яких компетенцій не обійтися на серйозному комерційному проєкті. Python developer займається розробкою програмного забезпечення та веб-додатків, використовуючи мову програмування Пітон. Конкретні обов’язки можуть бути різними, в залежності від області, в якій працює розробник та від його рівня.

Давайте розглянемо кілька найбільш популярних напрямів геймдеву та роль мови програмування Python в них. В Сполучених Штатах фахівець з Data Science початкового рівня може розраховувати в середньому на eighty Middle Python developer вакансії five тисяч доларів на рік. В Європі планка дещо нижча – тисяч доларів на рік. В Україні початківець в роботі з даними може розраховувати на тисяч доларів на рік.

Для підтвердження кваліфікації потрібні документи з роботи та диплом. І хоча український диплом державного зразка не сильно цінується у країнах Північної Америки, але у Європі він є доволі вагомим. У ВНЗ студент звикає регулярно виконувати завдання, читати навчальну літературу, шукати додаткові джерела інформації.

Вимога Номер 1 В Україні — Англійська Мова, Або Як Заробляти На 9k/рік Більше

В реаліях українського ІТ-ринку гарна англійська значно збільшує шанси знайти роботу. Безсерверні веб-застосунки на Python з використанням Lambda і Flask. А тут можна переглянути відкриті вакансії в категорії Python. Ти можеш прямо зараз записатися на курс в Beetroot Academy.

  • Найпопулярніший напрям – веб-розробка, а конкретніше – розробка серверної сторони веб-додатків.
  • Це є сильним козирем і дозволяє пайтону знаходити застосування практично в будь-якій задачі.
  • 32% вакансій в Україні вимагають від розробника вміти протестувати свій код.
  • Питання «Ким ви бачите себе через п’ять років» теж ставлять на цьому етапі.
  • Так що знаходження ментора за допомогою відповідних менторських майданчиків – корисна річ.

А от на ті, що були вказані в більше ніж 10%, варто звернути увагу. Неможливо знати їх усі, а от спеціалізуватись на якихось окремих було б гарним рішенням. https://wizardsdev.com/ Бібліотеки Python — це окремі модулі, які використовують розробники під час написання власного коду, що додають нові можливості проєкту.

Фундамент Професійних Знань

Чимало з вас, напевне, чули про штучний інтелект, але навіть в повсякденному житті ми часто з ним взаємодіємо, тому в майбутньому розвиток цього напряму буде надзвичайним. По суті, штучний інтелект – це імітація інтелекту людини машиною. Компанія BCD TripTech (Київ), попри коронакризу, шукала розробника для створення програмного забезпечення, призначеного для бронювання ділових подорожей. А ось третій пункт відразу зрозуміють ті, хто хоч краєм ока знайомий з Python. Також можу виділити різноманітність в стеці, який використовував спеціаліст.

В ідеальному світі у вишах викладають круті фахівці, які добре володіють теорією та мають практичний досвід. Насправді досвід викладача може бути далеким від сучасних реалій. Ви можете натрапити на викладача, який ще стояв у першоджерел інформаційних технологій і писав перші програми за допомогою лампочок. І хоча це поважні люди з неймовірним досвідом, вони вже далекі від реальності.

На наших курсах ми навчаємо основам Python, без яких неможливо почати працювати з потоками інформації, показуємо методологію роботи з різними типами даних та інструменти Python для роботи з ними. Фронтенд – це видима частина продукту, із якою взаємодіє користувач. Вебсторінка в інтернеті або онлайн-додаток, яким ви користуєтесь, створюються за допомогою технологій фронтенду.

Встановлення Python І Ide

Тут не допомагають працевлаштуватися, але зате можна розібратися, чи підходить мені ця професія і чи захочу я займатися цим в майбутньому. Там є матеріали, які розраховані на всіх, а далі йдуть самостійні проєкти. Студент вибирає, що хоче реалізувати за умовні вісім тижнів, і паралельно з наставником працює над проєктом.

Перед пошуком роботи розробники радять реалізувати два-три простеньких проєкти й залити їх на GitHub. Можливість на етапі відбору кандидатів подивитись на код може стати вашою перевагою. Більше про плюси та мінуси Python у порівнянні з іншими мовами ми писали у статті «Велика кількість бібліотек, сувора динамічна типізація та проста логіка. Загалом ми б рекомендували на початку пошуку роботи проаналізувати свої знання та скіли та скласти список. Некорисних знань немає, треба лише вміти їх правильно застосовувати.

Чи Зможу Я Осягнути Цю Мову?

Якщо йдеться про професійне застосування мови, то в різних напрямах є свій обовʼязковий мінімум технологій. Про всяк випадок нагадаємо, що soft skills – це професійні навички, не пов’язані безпосередньо зі спеціальністю. Розвинені софт скіли потрібні і для пошуку роботи, і подальшого просування. Освоїти все самостійно за матеріалами на безкоштовних сайтах, де навчають програмування. Розуміння архітектури та вміння застосовувати відповідні патерни. Senior Python Developer має розуміти, в яких випадках та які саме архітектурні патерни доцільно застосувати.

Ще раджу пару раз на тиждень читати статті на Habr за будь-якими темами, щоб не випадати зі стану «я вивчаю програмування». Іноді виявляється, що попередні написані десять рядків не вписуються в існуючу архітектуру, і ти не можеш їх використовувати. На PyQT можна за тиждень дуже швидко написати рішення яке під web пишеться місяць, а то й більше.

Прояв цього — внесок в open source та наявність комітів у launch notes відомих пакетів. Таке цінують (будь-де, і у нас, і в Каліфорнії), адже це показує ініціативу, спрямованість і компетентність фахівця. Технології, згадані у вакансіях як плюс, можна розглядати як найбільш перспективні для вивчення.

Що треба знати Python-розробнику

Погляньмо на зарплати Senior Python Software Engineer залежно від рівня володіння англійською. На жаль, дані ще грудневі, докарантинні, але тенденцію за ними цілком можна побачити. У 40% вакансій в Україні зазначено, що буде плюсом знання AWS. Далі йде JavaScript, вказаний як плюс у 24% вакансій, і React — 20%. Відтак Docker і Machine Learning, що мають по 16% згадок як плюс. На нижченаведених діаграмах зазначено як вимоги, так і побажання.

Що треба знати Python-розробнику

Але ментора треба шукати так само уважно, як і психотерапевта. Навіть якщо наставник хороший фахівець, може виявитися, що вам з ним неприємно працювати. Через відсутність методиста отримані знання можуть виявитися однобокими та погано збалансованими. Наприклад, якщо ментор вважатиме неважливим вивчати unix, ви його не торкнетеся. Хороші delicate expertise часом важливіші за exhausting expertise. Найважливіше — вміння і готовність ставити запитання.

Машинне навчання (machine learning) – це процес, під час якого комп’ютер обробляє величезну кількість даних та на їх основі навчається «приймати» рішення. Зараз інженери з машинного навчання розробляють чимало проєктів для медицини. Освоївши ази мови, можна влаштуватися в невелику компанію і спробувати себе в області веб-розробки або машинного навчання. Як правило, на початку дуже мало платять, зате навчають і підтягують до рівня Junior-програміста. Пропрацювавши 4-6 міс., Ви вже зможете претендувати на звичайну зарплату для ІТ-фахівця. Робота в проєкті не обмежується лише кодом, часто потрібно спілкуватись із командою та замовником, отже, комунікативні навички теж цінні.